Book a Private Shopping Session Here

Collection: Dining

25 products
  • Beeswax Wraps
    Beeswax Wraps
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Unit price
    per 
  • Produce Bag
    Produce Bag
    Regular price
    $6.50
    Sale price
    $6.50
    Unit price
    per 
  • String Bag
    String Bag
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Unit price
    per 
  • Reusable V60 Coffee Filter
    Reusable V60 Coffee Filter
    Regular price
    $13.00
    Sale price
    $13.00
    Unit price
    per 
  • Stainless Steel Containers
    Stainless Steel Containers
    Regular price
    $16.00
    Sale price
    $16.00
    Unit price
    per 
  • Que Bottle
    Que Bottle
    Regular price
    $19.95
    Sale price
    $19.95
    Unit price
    per 
  • Nut Milk Bag
    Nut Milk Bag
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Unit price
    per 
  • Silicone Snack Bag
    Silicone Snack Bag
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Unit price
    per 
  • Travel Utensil Set
    Travel Utensil Set
    Regular price
    $14.99
    Sale price
    $14.99
    Unit price
    per 
  • Mason Tap
    Mason Tap
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $20.00
    Unit price
    per 
  • Spork + Cork
    Spork + Cork
    Regular price
    $11.99
    Sale price
    $11.99
    Unit price
    per 
  • Snack Bag
    Snack Bag
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $12.00
    Unit price
    per 
  • Reusable AeroPress Filter
    Reusable AeroPress Filter
    Regular price
    $13.00
    Sale price
    $13.00
    Unit price
    per 
  • DIY Cold Brew Filters
    DIY Cold Brew Filters
    Regular price
    $13.00
    Sale price
    $13.00
    Unit price
    per 
  • Vegan-Wax Food Wraps
    Vegan-Wax Food Wraps
    Regular price
    $22.00
    Sale price
    $22.00
    Unit price
    per 
  • Mason Jar Divider
    Mason Jar Divider
    Regular price
    $9.00
    Sale price
    $9.00
    Unit price
    per 
  • Chopsticks
    Chopsticks
    Regular price
    $2.50
    Sale price
    $2.50
    Unit price
    per 
  • Stacking Lunchbox
    Stacking Lunchbox
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $49.99
    Unit price
    per